Hakkımızda

2012 yılında  ‘Wood Imitation’ olarak bilinen yüksek yoğunluk ve sertlikteki  ürünü ülkemize kazandıran ve bu ürün ile özellikle mobilya sektörünün gelişmesinde büyük payı olan, 11 yıl boyunca bir çok sektöre inovatif ürünler üreterek hizmet vermiş olan profesyonel ekibimiz ile 2023 yılında yeni bir oluşum sürecine girmiş ve yeni firmamız OSA POLİÜRETAN KİMYA  LTD ŞTİ. olarak Gebze’de kurduğu teknolojik tesisinde faaliyetlerine başlamıştır. 

Osa Poliüretan’ın İhtisas alanını Poliüretan sistemler, elastomer yapıştırıcılar ve silikon kauçuk oluşturmaktadır.

Osa Poliüretan üretim ve ürün kalitesini arttırmak ve müşteri taleplerini karşılayabilmek amacıyla sürekli yeni çalışmalara imza atmaktadır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte ve sunduğu teknik destek imkanı ile müşterilerinin üretim kabiliyetinin geliştirilmesine destek olmaktadır.

Osa Poliüretan yeni tesisi ile üretim kapasitesini 25.000 ton/yıl’a çıkarmıştır. Geniş ürün yelpazesi ile birçok sektöre hizmet veren Osa Poliüretan müşterilerine özel ürün seçenekleri de sunabilmektedir. 

Osa Poliüretan geniş ürün yelpazesi ile Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler’de olmak üzere 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.