HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2012 yılında% 100 yerli sermaye ile kurulan OSA KİMYA , ihtisas alanı poliüretan sistemler olan ve kendini sürekli yenileyen öncü bir firmadır.

2015 yılında yeni bir planlama sürecine giren firmamız, sadece fabrikasını taşımakla kalmamış, müşterilerinden gelen talepleri göz önünde bulundurarak üretim kapasitesini yeni ürün grupları ile birlikte 20.000 ton/yıl'a çıkarmıştır

2.000 m2 kapalı, 1.000 m2 açık alana sahip olan fabrikamız, çağın gerektirdiği son teknolojik sistemle donatılmış üretim sistemi ile üretimine devam etmektedir.

Ürün gamını sürekli yenileyen OSA KİMYA, her sene ürün portföyüne yeni poliüretan sistemler eklemektedir. Bünyesinde 100'den fazla poliüretan sistem bulunduran firmamız, büyümeye ve gelişmeye kararlılık ile devam etmektedir. Müşterilerine özel ürün seçenekleri de sunabilen firmamız, ortak Ar-Ge çalışmalarına önem vermekte ve firmalara özel poliüretan sistemler sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen tüm talepleri değerlendiren, piyasadaki son gelişmeleri takip eden ve kendine bu günü değil, yarını hedef seçen OSA KİMYA, Ar-Ge çalışmalarını geliştirmek için mevcut laboratuarının dışında son teknoloji ile donatılmış yeni bir laboratuar kurmuştur.

Halen, ülkemizin % 100 yerli sermayeli tek sistem evi olma özelliğini taşıyan OSA KİMYA ürünlerini ; Orta Doğu  , Afrika ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerine ihraç etmektedir.